Tworzymy nowe brandy i rozwijamy istniejące.

Zajmujemy się brandingiem produktów, usług, firm i osób, realizowanym przede wszystkim przez projektowanie graficzne na najwyższym poziomie.
Tworzymy i realizujemy strategie. Zzarządzamy markami wpływając na ich spektakularne sukcesy rynkowe.
Gwarantujemy spójność kreacji i wypełnianie przyjętej strategii, właściwe pozycjonowanie marki i jej żywą komunikację z konsumentami.
Tworzymy nowe marki, wymyślamy nazwy, analizujemy konotacje, tworzymy logo, projektujemy komunikacje wizualną: grafikę, opakowania, materiały reklamowe, internet, multimedia, druki, film, reklamę telewizyjną, outdoor i social media. Pomagamy zarządzać istniejącymi brandami, repozycjonować i odnawiać wizerunek, pokazujemy drogi rozwoju i możliwości tkwiące w produkcie. Nasze pomysły są efektowne i praktyczne.
Rozwiązujemy problemy techniczne, czuwamy nad realizacją, korygujemy projekty i znajdujemy wyjście z sytuacjach bez wyjścia.

Gdzie można zobaczyć, co robiliśmy?

Opakowania, kreacje brandów i materiały reklamowe
znajdziecie Państwo w sklepach na terenie całego kraju, takich jak
Alma, Biedronka, Carrefour, Tesco, Media Markt, Saturn i Rossman.
A co ze strategią, pozycjonowaniem, komunikacją marki?
Rozległe działania z zakresu brandingu takie jak kreacja i pozycjonowanie marki, projektowanie materiałów reklamowych, informacyjnych, koncepcje i wdrożenia komunikacji wizualnej wspierają:
sektor finansowy – Plus Bank S.A.,
BIK S.A. (Biuro Informacji Kredytowej), Ministerstwo Finansów,
importerów – Metrox
i rozlicznych producentów sektora FMCG – browary, gorzelnie, producentów cydru, wyrobów mleczarskich, producentów ekologicznej żywności, producentów chemii gospodarczej i kosmetyków samochodowych.