Brandos.pl – projektanci do zadań specjalnych

Jesteśmy kreatywnymi, uzdolnionymi ludzi, pracujących ze sobą od wielu lat.
Pracujemy szybko, sprawnie i efektownie.
Nasza praca sprawia nam niesamowita satysfakcję i radość. Inwestujemy we współpracę, zapewniając maksymalny komfort naszym Klientom i stanowiąc gwarancję sukcesu ich brandów.
Projektujemy nowe marki, kreujemy komunikację wizualną, pracujemy nad wizerunkiem firm i marek już istniejących.
Tworzymy projekty opakowań, znaki graficzne, materiały reklamowe, animacje, strony internetowe i filmy reklamowe.

Co ważne – nie jesteśmy pośrednikiem. Praktycznie wszystko realizujemy w obrębie naszej dobrze wyposażonej pracowni. Piszecie, rozmawiacie i spotykacie się z osobami, które będą pracowały nad sukcesem Waszych pomysłów.
Mamy otwarte głowy, wyobraźnię, wyczucie rynku i olbrzymie możliwości dzięki posługiwaniu się nowoczesnymi środkami komunikacji.

Możemy więcej

niż inne studia graficzne i większość agencji reklamowych.
Zespół tworzą graficy i projektanci swobodnie poruszający się w nowoczesnych technologiach. Mamy studio fotograficzne i filmowe, pracownię produkcji reklam, dział outdooru i pos, pracownię wystroju wnętrz i merchandisingu.

Nazwa Brandos

to skrót od Brand Operating System. Pracujemy z polskimi brandami od kilkunastu lat. Doświadczenie i umiejętności w zakresie kreacji pozwoliły opracować autorski system tworzenia i zarządzania marką.
Brandos.pl jest częścią agencji reklamowej full-service. To grupa profesjonalistów, doświadczonych w kreacji i oprawie produktów, usług, idei.

Komandosi designu to my. Patrzymy dalej, sięgamy głębiej, mierzymy wysoko.