studio graficzne | agencja reklamowa

Pomagamy osiągnąć sukces

na wiele różnych sposobów

Nazwy

Wymyślamy nazwy produktów, usług, nowych marek. Prowadzimy analizę otoczenia, przyglądamy się konkurencji, staramy się stworzyć nowe, orginalne brzmienia. Nazwy atrakcyjne i dopasowane do biznesu, z którym mają współgrać.

Firmowe Logo / Identyfikacja wizualna

Projektujemy znaki graficzne i symbole firm, instytuacji, stowarzyszeń. Nasze znaki są błyskotliwe, ale i praktyczne. Prezentują pomysły i idee orginalnie. Są nowoczesne i ponadczasowe. Wyglądają świetnie. I nadają się do zastosowania w różnych mediach, na różnych drukach. Opracowujemy szczegółowe zasady używania znaków oraz kluczowe elementy wyznaczające wizualną identyfikację firm. Na życzenie przygotowujemy specjalne opracowania, w tym profesjonalne księgi znaku.

Znaki Marek

Projektujemy znaki graficzne i symbole marek produktów i usług. Analizujemy rynek, przyglądamy się trendom i rozpracowujemy Waszych Klientów. Projektujemy znaki marek z dużą starannością, aby zawsze były nie tylko porywające, ale i funkcjonalne. Przygotowujemy projekty mocno związane z danym produktem, albo marki parasolowe. Przydaje się tutaj interdyscyplinarne doświadczenie naszego studia. Wiemy jak znaki brandów będą grały na opakowaniach, na reklamach czy w spotach tv. Tworzymy bardzo dobre marki. W końcu świadczą o jakości produktów lub usług, czyli muszą być najlepsze.

Projekty opakowań

Od lat zajmujemy się projektowaniem perfekcyjnych opakowań. Nasze portfolio obejmuje praktycznie wszystkie branże FMCG. Oprócz doskonałych pomysłów i świetnego warsztatu graficznego posiadamy rozległą, technologiczną wiedzę. Zamówiony u nas projekt nie tylko będzie ładnie wyglądał na ekranie monitora. Da się go zrealizować w dowolnej, ustalonej wsześniej technice reprodukcji. Przygotowujemy opakowania wg wymagań technicznych, zgodne z technikami druku, ustalonymi oznaczeniami, kodami, informacjami.

Etykiety

Projektujemy etykiety na wszelkiego rodzaju butelki, pojemniki, opakowania. Poczynając od drogo uszlachetnianych ekskluzywnych etykiet na markowe wina, kończąc na prostych, ale dlaej ładnych etykietkach na żele antybakteryjne i antywirusowe.

Ulotki broszury

Przygotowujemy projekty ulotek i broszur produktowych lub prezentujących firmy. Pomagamy skompletować materiały. Przygotowujemy je tak, aby spełniały wymagania techniczne. W razie potrzeby wykonujemy fotografie, zajmujemy się korektą dostarczonych tekstów lub piszemy je sami od początku. Na końcu przygtowujemy pliki, które można umieścić w internecie, przesyłać mailem lub wydrukować.

Katalogi, foldery

Przygotowujemy materiał zdjęciowy, graficzny, teksty, opisy oznaczenia oraz zajmujemy się składaniem publikacji. Panujemy nad rozległym materiałem i pilnujemy jakości druk, zajmując się zleceniami kompleksowo.

Plakaty, postery, kalendarze

Aranżujemy, fotografujemy, montujemy, obrabiamy, projektujemy, poddajemy obróbce dtp i przekazujemy Klientowi pliki. Reklamujemy plakatami czy kalendarzami produkty, firmy, idee, akcje.

Reklamy w prasie i internecie

Przygotowujemy wszelkie formy reklam w prasie - od reklam modułowych do rozkładówek w prestiżowych pismach. Przygotowujemy reklamy do internetu - wszystkie formy bannerów, mailngu, animacji, billboardów, boksów reklamowych, teł itp.

Filmy i Animacje

Realizujemy materiały video na potrzeby internetu, reklam na stronach firmowych albo kanałach filmowych, do prezentacji.

Spoty reklamowe

Dla stałych Klientów, w ramach szerszych działań kreacyjnych przygotowujemy billboardy sponsorskie, reklamy filmowe i animowane. Produkcje przygotowujemy zarówno do internetu jak i do telewizji - w tym do kanałów ogólnopolskich.

Standy, prezentery, displaye

Wymyślimy, zaprojektujemy i wykonamy rozmaite, orginalne i świetnie wyglądające elementy reklamowe typu POS.

Reklamy wewnętrzne i zewnętrzne

Mamy bardzo duże doświadczeniu w tworzeniu projektów reklam praktycznie każdego typu. Projektujemy grafikę na folię na witryny, kasetony świecące, podświetlane litery, grafikę na billboardy, pylony, tablice informacyjne, systemy informacji o firmach w budynkach itp. Współpraca z dużymi klientami sieciowymi, dla których nie tylko projektowaliśmy, ale również realizowaliśmy większość prac pozwoliła na zdobycie wiedzy, jak najlepiej projektować wykorzystując różne technologie i sposoby ekspozycji.


Potrzebne bardzo dobre studio graficzne?

NAPISZ DO NAS

(c) 2007-2020